Piękne mieszkanie w centrum Rumi
Rumia Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 12 Maj, 2026 14:51
388 188 zł
12522 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:31 m2
- Liczba pokoi:1 pokój
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :6 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2026
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 388 188 zł / 12522 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w doskonałejlokalizacji w Rumia. Nieruchomość o powierzchni 31,56 m² to idealna
propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego
mieszkania pod wynajem.
Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem
do komunikacji miejskiej. Zaledwie około 1 km dzieli nieruchomość
od stacji SKM Rumia Janowo, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do
Gdynia, Sopot oraz Gdańsk. Dodatkowym atutem jest przystanek
autobusowy oddalony jedynie o 5 minut spacerem.
Lokal posiada ekspozycję północną, dzięki czemu wnętrze
pozostaje komfortowe i przyjemne nawet podczas upalnych dni.
Funkcjonalny układ mieszkania daje wiele możliwości aranżacyjnych
i pozwala stworzyć wygodną przestrzeń do życia.
Najważniejsze atuty:
powierzchnia 31,56 m²,
świetna lokalizacja,
około 1 km do SKM Rumia Janowo,
5 minut pieszo do przystanku autobusowego,
spokojna okolica,
ekspozycja północna,
idealne pod inwestycję lub na start.
To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania z szybkim
dostępem do całego Trójmiasta, a jednocześnie w spokojnym i
komfortowym otoczeniu.
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom
Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie
prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z
niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza
dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o
prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z