Mieszkanie Rumia, Marzanny

Dodane: Czwartek, 12 Marzec, 2026  06:48
980 000 zł
12727 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:77 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:1 piętro
  • Rynek:Wtórny
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Kameralny apartament z kominkiem i ogrodem - elegancja, prywatność i wyjątkowy styl | Rumia, ul. Marzanny

Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą poczucie spokoju i komfortu.
Takie, do których chce się wracać po intensywnym dniu.
Ten apartament w Rumi przy ul. Marzanny jest właśnie jednym z nich połączeniem elegancji, kameralności i wyjątkowego klimatu wnętrza.

Mieszkanie znajduje się na I piętrze kameralnego, czterolokalowego budynku, co gwarantuje prywatność jakiej nie daje typowa zabudowa wielorodzinna.
Cała nieruchomość zarządzana jest przez właścicieli, dzięki czemu koszty utrzymania są wyjątkowo niskie, a opłaty administracyjne wynoszą jedynie 150zł miesięcznie wraz z funduszem remontowym.

Apartament ma 77,60m powierzchni, a jego układ został zaprojektowany w sposób przemyślany i funkcjonalny tak, aby wyraźnie oddzielić część dzienną od prywatnej strefy mieszkańców.

Do mieszkania przynależy również duża piwnica z pralnią o powierzchni 12,20m.

Już po przekroczeniu progu czuć, że to wnętrze ma swój charakter.
Naturalna drewniana podłoga, dekoracyjne rzeźby na ścianach oraz starannie dobrane materiały tworzą przestrzeń o wyjątkowym stylu.

To mieszkanie nie jest katalogowe jest indywidualne, wyrafinowane i pełne detali.

Centralnym punktem apartamentu jest przestronny salon z aneksem kuchennym, który naturalnie staje się miejscem spotkań i wspólnego spędzania czasu.