Dom Rumia, Gryfa Pomorskiego

Dodane: Wtorek, 19 Maj, 2026  16:00
1 700 000 zł
21250 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:80 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Pow. działki:1540 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1971
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.

Rumia Janowo — działka 1540 m² z klimatycznym parterowym domkiem, koniec ulicy, 10 min do SKM.

Na sprzedaż oferujemy niezwykle urokliwą nieruchomość położoną w spokojnej części Rumi, w doskonałej lokalizacji - blisko SKM Rumia Janowo.

Kupujący nie płaci prowizji!

Atuty działki:
- Przepiękna, zielona działka o powierzchni 1540m2, która zapewnia prywatność i przestrzeń do wypoczynku
- Ogród jest pełen zieleni - bujny, przypominający egzotyczny zakątek, w którym można całkowicie odciąć się od zgiełku miasta. To idealne miejsce na relaks, spotkania w  gronie rodziny i przyjaciół.
- Nieruchomość znajduję się na końcu drogi, dzięki czemu nie ma tu żadnego ruchu samochodowego ani sąsiadów "przechodzących obok"  To gwarancja ciszy, prywatności i pełnego komfortu życia.

Atuty lokalizacji:
- przystanek autobusowy 400m / 5min pieszo
- SKM Rumia Janowo 700m / 10 min pieszo
- Galeria Rumia 1,2km / 3min jazdy samochodem 
- Wejherowo 14km / 20 min jazdy samochodem
- Szkoła podstawowa 700m / 10 min pieszo
- Tylko 700m do lasu - idealne miejsce na spacery, jogging czy rodzinne wycieczki

Atuty domu:
- Dom parterowy - wygodne rozwiązanie bez schodów
- Przestronny salon z charakterem dawnych lat - na podłodze parkiet, który po cyklinowaniu, odzyska dawny blask; sufit zdobią piękne drewniane bale, a dodatkowo klimat dopełnia piec kaflowy