Kucharz oraz pomoc kuchenna

Dodane przez SBS Poland, Wtorek, 16 Styczeń, 2018  09:31

Opis oferty:

Dla pracowników z Ukrainy (kucharzy, pomoc kuchenna, sprzątaczki oraz pokojówki) poszukujemy aktualne oferty pracy. Pracownicy posiadają aktualne wizę pracownicze oraz są zmotywowani do pracy.
Jestemy Agencją Pracy Tymczasowej SBS POLAND ( KRAZ 15384). Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zatrudniania pracowników z Ukrainy. Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem w realizacji zarówno dużych projektów jak i pojedynczych rekrutacji. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Do każdej rekrutacji podchodzimy w sposób indywidualny, zadaniowo, jesteśmy do dyspozycji klienta 24h/dobę 7 dni w tygodniu.
Dysponujemy bazą pracowników (elektryków/spawaczy) z wizami, gotowych podjąć pracę od zaraz. Pracownicy z Ukrainy mają wysoką motywację do pracy, chęć do pracy w różnych systemach pracy oraz w godzinach nadliczbowych i w weekendy.
Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Nadajemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego pracownika oraz bezpłatną wymianę w przypadku niezgodności.Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt zarówno z Państwem, jak i z pracownikiem, aby jak najszybciej reagować na pojawiające się potrzeby.
Pozostaję w kontakcie i zapraszam do współpracy
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1889
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie